Nasza firma umożliwia Państwu złożenie zamówienia przez formularz, zarówno dla okien drewnianych, ościeżnic, akcesoriów montażowych i drzwi standardowych, jak i drzwi na wymiar z dostawą w pomorskim i na terenie całego kraju. Prosimy o rzetelne wypełnienie wszystkich pól i przekazanie niezbędnych informacji, przyspieszy to realizację zamówienia i jego dostarczenie do Państwa. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Po otrzymaniu wiadomości nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia zamówienia na drzwi lub inne nasze produkty. Zostaną także ustalone wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące wybranych przez Państwa modeli oraz ich dostawy, nieuwzględnione w formularzu.

Zaufaj profesjonalistom, skorzystaj z usług naszej firmy! Własny transport gotowych drzwi na zamówienie i drzwi na wymiar w pomorskim i całej Polsce, solidność wykonania, szybki czas realizacji zamówień oraz wysokiej jakości produkty sprawiają, że z pewnością będą Państwo zadowoleni z zakupionych drzwi drewnianych i nie tylko od Kris.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów gotowych oraz personalizowanych, a także do kontaktu z naszymi doradcami.

Gwarantujemy rzetelne podejście do każdej realizacji oraz pełną satysfakcję!

    Prosimy podać model drzwi, jaki Państwa interesuje oraz wymiary, a także adres dostawy.    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi na przesłane zamówienie online oraz realizację zlecenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest P.H.U. Kris z siedzibą w Grzybno 1A, 87-327 Bobrowo, kontakt: krisdrzwidrewniane@gmail.com

     

    DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZĄ OFERTĘ?

    Firma P.H.U. Kris jest firmą rodzinną. Nasz wykwalifikowany zespół zapewni Państwu dostarczenie produktów najwyższej jakości. Zakupione drzwi wraz z akcesoriami dostarczamy własnym transportem na terenie całego kraju.