Drzwi wewnętrzne spełniają w mieszkaniu wiele funkcji. Zapewniają domownikom prywatność, odgradzają poszczególne pomieszczenia, organizują przestrzeń domową. Są także estetycznym dodatkiem, uzupełniającym styl każdego wnętrza. Drzwi drewniane dla naszych klientów z pomorskiego oraz terenu całego kraju przygotowujemy tak, aby były estetyczne i praktyczne. Solidne wykonanie drzwi z drewna pozwala osiągnąć maksymalną trwałość i wytrzymałość na rozmaite czynniki – fizyczne i mechaniczne. Dzięki temu mogą Państwo użytkować nasze drzwi wewnętrzne przez długi czas, ciesząc się ich doskonałymi właściwościami, łatwym czyszczeniem i uniwersalnym pięknem.

Szeroka oferta drzwi z drewna obejmuje różnorodne modele, spośród których z pewnością dobiorą Państwo drzwi wewnętrzne dla swojego budynku. Proponujemy drzwi drewniane pojedyncze oraz podwójne. Aby umożliwić dopasowanie naszych produktów do Państwa pomieszczeń oraz zagwarantować wygodę korzystania, oferujemy drzwi prawe i lewe, otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Wśród dostępnych wzorów są m.in. drzwi z drewna lakierowane, frezowane, z ozdobną listwą, w stylu góralskim, z przeszkleniem w kształcie tulipana, łuku, czy kratki.

W trosce o bezpieczny i szybki transport zapewniamy własną dostawę naszych drzwi wewnętrznych drewnianych nie tylko na terenie obszaru pomorskiego, ale także w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drzwi drewnianych wewnętrznych.

Prezentujemy dostępne modele drzwi wewnętrznych

(kliknij w zdjęcie, aby powiększyć).

Typowe wymiary zewnętrzne drzwi:
"60" - 680x2050,   "70" - 780x2050, , "80" - 880x2050, "90" - 980x2050
wyposażenie standardowe:
- ościeżnica drewniana o szerokosci 90mm i grubości 40mm
- skrzydło o grubości 40mm
- uszczelka na ościeżnicy
- zamek
- zawiasy
- za dopłatą ościeżnica regulowana dopasowana do grubości muru
- za dopłatą wykonanie drzwi w nietypowych wymiarach

SŁONECZKO

TULIPAN

GITARA

ŁUK

ŁUK 1

ŁUK 1 GRUBE

STYL

KWADRAT

RONDO

HART

DRZWI WEWNĘTRZNE Z LISTEWKĄ OZDOBNĄ

DRZWI WEWNĘTRZNE DREWNIANE

MANHATTAN PLUS

HAFF 6

KRATKA

DRABINKA 9

DRABINKA PLUS

PROSTE

FREZOWANE

MS

GÓRALSKIE

DRZWI LAKIEROWANE

DRZWI WEWNĘTRZNE DREWNIANE Z LISTWĄ OZDOBNĄ PROSTĄ

DRZWI WEWNĘTRZNE DREWNIANE Z WYKOŃCZENIEM NA PROSTO